Каталог

Зволожувач SP-40 Збільшити для перегляду

Зволожувач SP-40

Neoclima

Новий товар

Ультразвуковий зволожувач повітря Neoclima SP-40

Детальніше

0,00 грн

Характеристики

Споживча потужність, Вт: 30/100
Розмір пристрою ШхВхГ : 248х130х355
Ємність резервуару, літри: 5
Розхід води г/годину - 400

Інформація

Зволоження повітря в пристроях ультразвуковоготипу здійснюється з допомогою механічногорезонатора, який при взаємодії з водою, здійснює високочастотну вібрацію. В результаті чого над поверхнею води створюється хмаринка холодного пару, скрізь яку вунтилятор проганяє зовнішнє повітря. Пара, що випускається в приміщення, абсолютно безпечна для здоровя і створює ефект свіжості та чистоти.

Пристрій має функцію автоматичного відключення при низькому рівні води,  має широкий діапазон вологості, та розподілювач потоків пари, керамічний фільтр очистки води з необмеженим терміном використання, вмонтований озонатор повітря.

Генератор озона перетворює вредні та токсичні речовини в повітря до простих і безпечних сполук, тим самим знезаражує поовітря і знищує неприємний запах в приміщенні.

- Теплий пар

- Сенсорне управління

- Цифровий LED дисплей

- Вмонтований цифровий гігрометер

- Іонізатор (опція)

- Колір білий/чорний

- Три рівня інтенсивного зволоження

Примітка: 

У всі ультразвукові зволожувачі Neoclima (за винятком моделей з функцією "Арома") заборонено добавляти у воду ароматизоване масло і речовини, так як це може спричинити пошкодження баку для води і ультразвукового резонатора.


Відгуки

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Зволожувач SP-40

Зволожувач SP-40

Ультразвуковий зволожувач повітря Neoclima SP-40