ВЕНТИЛЯТОРИ ПРОМИСЛОВІ

Фільтрувати по

Категорії
Ціна
0 грн 77074 грн
Виробник
more... less
Тип:
more... less
Монтаж, установка:
more... less
Фазність:
more... less
Максимальний розхід повітря, м3/год:
more... less
Кількість полюсів:
more... less
Розмір патрубка :
more... less
Діаметр повітропроводу, мм -
more... less
Шумоізоляція корпусу -
more... less
Вид
more... less

ВЕНТИЛЯТОРИ ПРОМИСЛОВІ Товарів у наявності: 328

Підкатегорії

 • Вентилятори для круглих каналів у Львові купити

  У нас можна вибрати повітродуйку і купити вентилятори промислові ВЕНТС за найкращою ціною у Львові.

  Одним з важливих атрибутів житлового та виробничого будівлі є вентиляція. Якщо в житлових приміщеннях вона необхідна для забезпечення нормальних умов життя, то на виробничих підприємствах вона також потрібна для нормального проходження багатьох технологічних процесів.

  У кожному конкретному випадку перед установкою систем повітрообміну необхідно зробити відповідний розрахунок всіх необхідних матеріалів, вузлів, техніки. При виборі вентиляційного обладнання звертають увагу на такі параметри:

  • розміри будівлі;
  • характеристика (житлове, складське або виробниче);
  • тип і специфіка виконуваних робіт;
  • кількість людей, які там перебувають постійно;
  • періодичність роботи (цілодобово чи тільки вдень)
  • вимоги різних перевіряючих служб.

  Після аналізу ситуації по перерахованих вище параметрах, проводиться розрахунок відповідної кількості і розмірів вентиляційних каналів, витяжок і припливних отворів, двигунів і запірної арматури. На основі цих розрахунків складається план і специфікація необхідного обладнання та матеріалів для установки вентиляційної системи.

  Ми, як представники компанії Вентс у м. Львів маємо великий досвід з проектування, розрахунку та монтажу вентиляцій будь-якої складності. Інженери-проектувальники зроблять всі розрахунки відповідно до державних стандартів, які вимагають перевіряючі служби і забезпечать хороший повітрообмін в ваших приміщеннях.

  Види промислової вентиляції Вентс

  Існує два види систем повітрообміну: припливна і витяжна. Дуже часто використовується їх комбінація. Припливна служить для подачі свіжого очищеного повітря в робочу зону, а за допомогою витяжної відбувається ліквідація різних випарів, непотрібних і шкідливих газоподібних речовин з приміщення.
  Застосування промислових вентиляторів Vents дає можливість забезпечити якісний і швидкий обмін повітря в будь-яких будівлях. Вони мають велику потужність і при цьому характеризуються невеликими розмірами.
  Компанія Вентс (наш магазин кліматичної техніки у Львові) пропонує для покупки величезний вибір основного і додаткового устаткування для монтажу систем повітрообміну:

  • повітроводи різного виду і перетину;
  • вентиляційні решітки;
  • фільтри для очищення повітря;
  • регулюючі та контролюючі пристрої;
  • запірна клапани і арматура.

  При монтажі вентиляції в житлових будинках Львова і на виробничих підприємствах наша компанія використовує тільки оригінальну продукцію Vents. Це дає можливість провести всі роботи якісно, в найкоротші терміни і забезпечити оптимальний повітрообмін в будь-якому приміщенні.

 • Вентилятори промислові для прямокутних каналів

  Канальні центробіжні вентилятори з вперед загнутими лопатками. Потужністю - до 10850 куб.м/год.

 • Вентилятори промислові відцентрові одностороннього...

  Вентилятори відцентрові одностороннього всмоктування. Потужністю до 19 000 куб.м/год Відцентрові вентилятори в спіральному корпусі ВЕНТС ВЦУ ВЦУН

 • Вентилятори камінні центробіжні

  Камінні центробіжні вентилятори для системи опалення будинку за допомогою каміна, або створення резервного джерела обігріву. Потужність до 810 куб.м/год

 • Вентилятори шумоізольовані

  Канальні центробіжні вентилятори з назад загнутими лопатками в звуко- і теплоізольованому корпусі. Потужністю- до 16870 куб.м/год

 • Вентилятори осьові низького тиску

  Осьові вентилятори для промислових галузей

  За типом конструкції і принципу дії прийнято виділяти осьові, діаметральні і радіальні вентилятори. Ця інформація про властивості та особливості функціонування осьових моделей. Це обладнання отримало свою назву завдяки тому, що повітря при обертанні робочого колеса прямує уздовж осі вентилятора.
  Вентилятори (ВО) призначені для вентиляції виробничих і господарських будівель, в системах вентиляції холодильних, нафтопереробних, лакофарбових і інших промислових установок, в сушильних шафах і т.п. Промислові осьові вентилятори відрізняються більшою потужністю і тривалим періодом експлуатації.

  Вибираємо осьові вентилятори: види обладнання

  Дане обладнання виробляється з міцної вуглецевої сталі, а тому відрізняється високим ступенем надійності. Вентилятор створює перепади тиску повітря (або іншого газу) для його переміщення при провітрюванні або транспортуванні по повітропроводу. За цим принципом поділяють вентилятори високого, середнього та низького тиску.
  Осьові вентилятори низького тиску використовуються, коли з'являється необхідність в подачі великих обсягів повітря при малому аеродинамічному опорі. І навпаки, вентилятори високого тиску застосовуються при великому опорі повітряних магістралей. Така вентиляція має власну внутрішню систему термоконтролю, а також відрізняється малим споживанням електроенергії.
  Компанія Євроклімат Львів пропонує купити осьові вентилятори як загального, так і спеціального призначення. До перших відносяться пристрої для переміщення слабозабрудненого повітря без вмісту небезпечних речовин. Вентилятори спеціального призначення обслуговують вибухонебезпечні і агресивні газові суміші в шахтах, тунелях, підприємствах хімічної галузі і т.д.
  Якщо Ви хочете придбати обладнання для вентиляції та кондиціонування, звертайтеся до наших фахівців. Ми пропонуємо професійні консультації щодо вибору та використання обладнання, широкий асортимент продукції та розумні ціни на осьові вентилятори у Львові. Оформити замовлення можна за телефонами (067) 675-56-85 та (095) 392-39-39.

 • Вентилятори дахові

  Центробіжні дахові вентилятори в стальному корпусі з вертикальним викидом повітря. Потужність - до 11400 куб.м/год

на сторінку
Показані 1 - 20 із 328 пунктів
Показані 1 - 20 із 328 пунктів
ВЕНТИЛЯТОРИ ПРОМИСЛОВІ

Шукаєте промисловий вентилятор? Тоді вам сюди!

Системи вентиляції необхідні насправді не тільки виробничим підприємствам, але і громадських місць, в яких фіксується великий трафік відвідувачів: торгові і бізнес-центри, багатоквартирні будинки, лікарні і т.п. Однак назва для будь-якої такої системи однаково - промислова вентиляція. Вона являє собою не найскладнішу мережу, що складається з потужних промислових вентиляторів і мережі виводять труб.
В кожному окремому випадку важливо, щоб система була розрахована на фактичний обсяг приміщення, в якому слід враховувати і можливість припливу чистого повітря з вулиці.
Якщо вам необхідно купити промисловий вентилятор у Львові, телефонуйте в нашу компанію, щоб скористатися всіма наявними перевагами:

 • конкурентними цінами,
 • зручною системою доставки,
 • гарантійними зобов'язаннями
 • і професійною консультацією наших фахівців!

 

На яку потужність розраховані промислові вентилятори?

Розрахунок потужності системи промислової вентиляції залежить від ряду простих і зрозумілих чинників. Зрозуміло, промисловий вентилятор для виробництва з великим обсягом виділення шкідливих, забруднюючих або володіють різкими запахами речовин повинен бути більш продуктивним, ніж для побутового приміщення. Інженери врахують ці нюанси при проектуванні всієї системи вентиляції. За потрібним вам характеристикам ви зможете знайти в нашому каталозі відповідний вам промисловий вентилятор. Представлені в кожному розділі пристрої мають всі основні технічні характеристики кожної моделі.

Потужність потоку вентиляції можна збільшити за рахунок установки декількох одиниць обладнання. Якщо вам необхідна консультація з даного питання, будь ласка, звертайтеся до менеджерів нашої компанії. Ми професійно проконсультуємо вас по наявному асортименту і підкажемо, які моделі промислових вентиляторів вам доцільно купити.
Не відкладайте справу в довгий ящик! Телефонуйте прямо зараз, щоб отримати інформацію про сьогоднішні ціни! Затягуючи з покупкою, ви ризикуєте збільшити свої витрати!
Наші телефони у Львові: (067) 675-56-85 та (095) 392-39-39.


Copyright © 2013 - 2018. Магазин кліматичної техніки Євроклімат, Львів.
Сайт зроблено в PBB-design