ВЕНТИЛЯТОРИ ПОБУТОВІ

Фільтрувати по

Категорії
Ціна
0 грн 12019 грн
Виробник
more... less
Тип:
more... less
Монтаж, установка:
more... less
Максимальний розхід повітря, м3/год:
more... less
Розмір патрубка :
more... less
Діаметр повітропроводу, мм -
more... less
Вид
more... less

ВЕНТИЛЯТОРИ ПОБУТОВІ Товарів у наявності: 8

Підкатегорії

Показані 1 - 8 із 8 пунктів
Показані 1 - 8 із 8 пунктів
ВЕНТИЛЯТОРИ ПОБУТОВІ

Вентилятори для будинку - кращі побутові рішення

Вам потрібен вентилятор. Але чи знаєте Ви, який вентилятор краще? Давайте розберемося в різноманітності видів і зробимо короткий огляд популярних моделей.
У магазині кліматичної техніки легко загубитися - так багато різних видів і моделей вентиляторів пропонується. Які бувають вентилятори і чим вони один від одного відрізняються?

Види вентиляторів за розміщення

Стельові побутові вентилятори

Їх часто встановлюють у вітальні, на кухні або на терасі в заміському будинку. Залежно від моделі включаються за допомогою спеціального шнура або пультом дистанційного керування. Стельові вентилятори «дмуть» сильніше за інші види - їх потужність доходить до 250 Вт. При цьому покупці відзначають тиху роботу приладу і його здатність охолоджувати великі кімнати.
Ціна стельового вентилятора починається від 2 500 грн.
Під час установки стельового виду будьте обережні: прилад важкий.

Настільні

Призначені, як не дивно, для столів. Лопасті у даного виду невеликі, потужність теж невисока. Зате прилад компактний - Ви можете взяти його в дорогу або без зусиль переставити на інше місце. Якщо Ви часто працюєте за комп'ютером, Вам підійде маленький вентилятор з живленням від USB. Майже всі настільні моделі оснащені захисною сіткою, крім USB-вентиляторів з м'якими лопастями - якщо їх торкнутися, нічого небезпечного не відбудеться.
Міні-вентилятор продається і за 50 грн - правда, такий недорогий варіант ламається через місяць використання, а то й раніше. Ціна більш суттєвого приладу - від 300 до 3000 грн.

Настінні

Їх виробляють і використовують рідше інших, оскільки не всі хочуть встановлювати прилад на стіну. Але якщо Ви не хочете, щоб пристрій путався під ногами або займав місце на столі, то настінний варіант підійде.
Ціна агрегату залежить від його потужності. Наприклад, компактна модель з невеликою потужністю в 15 Вт коштує від 250 грн.

Підлогові

Як правило, вони найбільш популярні. Лопасті захищені решіткою, що робить їх безпечними для дітей або тварин. До переваг підлогових моделей можна віднести досить високу потужність, а також наявність поворотного механізму. У більшості підлогових вентиляторів для будинку регулюється висота ніжки.
Розкид цін широкий - в залежності від популярності бренду, потужності і надійності підлоговий вентилятор обійдеться Вам від 400 до 10 000 грн.

Види вентиляторів по конструкції

Осьові побутові вентилятори

Конструкція осьових моделей всім знайома. Вони схожі на ромашку: колесо з лопастями закріплено на осі. Уздовж цієї осі і рухається повітря. Всі настільні, настінні і стельові вентилятори осьового типу. А ще більшість підлогових - але не всі.

Радіальні (відцентрові)

Механізм радіального вентилятора - це циліндр, усередині якого відбувається обертання лопатей. Повітря в циліндрі рухається по колу, тобто по радіусу. Потім повітря виштовхується назовні під дією відцентрової сили. Лопасті можуть бути загнуті назад або вперед; в першому випадку потужність трохи знижується, зате електроенергії витрачається на 20% менше. Радіальними бувають тільки деякі підлогові моделі, найчастіше їх роблять у формі колони.

Безлопастеві

Як він взагалі працює? Секрет криється в ніжці приладу. Маленькі отвори на ній забирають повітря з приміщення, а двигун всередині ніжки нагнітає це повітря в розподільчий кільце - при цьому швидкість досягає 90 км /год. З щілини в кільці повітря видувається тонким струменем.
У цього виду дві головні переваги - дизайн і безпека. Такий прилад впишеться в сучасний або навіть футуристичний інтер'єр. Дитина або домашня тварина не поранитися. З такого приладу зручно протирати пил, оскільки в ньому немає рухомих або важкодоступних частин.

Коротко скажемо про останні два види.

  • Канальні встановлюються у вентиляційний канал. Вони не просто обдувають, а подають свіже повітря в кімнату або забирають відпрацьоване.
  • Тепловентилятори обігрівають приміщення взимку. Їх виробляють з термостійких матеріалів і вбудовують в них захист від перегріву.
Copyright © 2013 - 2018. Магазин кліматичної техніки Євроклімат, Львів.
Сайт зроблено в PBB-design