Вигідно купити вентилятор у Львові за кращою ціною ви можете в інтернет-магазині Євроклімат. У каталозі представлені як бюджетні моделі, так і більш дорогі пристрої з розширеним набором функцій. В асортименті побутові вентилятори таких брендів, як Вентс, Блауберг та ін.
В каталозі львівського магазину широко представлені

кімнатні вентилятори
Кімнатні "вітродуйки"

побутові вентилятори
Побутові вентилятори

вентилятори Львів
Вентилятори з монтажною пластиною (осьові)

Вони відносяться до класу промислових вентиляторів і застосовуються при проектуванні систем вентиляції для: складських господарств; промислових об'єктів; підприємств агропромислового комплексу; адміністративних будівель; приміщень об'єктів торгівлі та громадського харчування і т.д.

вентилятор купити
Вітродуйки в циліндричному корпусі (осьові)

Для жорстких, а також гнучких канальних систем відмінно підходять осьові повітродуйки. Моделі в циліндричному корпусі монтуються на стіні, в стельовому просторі або конструкціях, які використовуються для підтримки. Вони можуть стати частиною вентиляційної системи складів, промислових, адміністративних будівель, торгових майданчиків, підприємств громадського харчування та інших сучасних об'єктів.

ціна вентилятора
Вибухозахищені "повітродуйки"

Модельний ряд включає в себе всі типи: канальні, осьові, відцентрові і дахові, всього понад 70 серій, що відрізняються своєю продуктивністю, конструкцією і класом вибухозахисту.

вентилятор на дах
Вентилятори дахові

встановлюють на покрівлях. Установки дозволяють посилити потік повітря і відвести надлишки тепла. Наприклад, їх використовують для підпору тяги каміна.

канальні вентилятори
Канальні вентилятори

Унікальні робочі характеристики і якість в поєднанні з привабливими зовнішніми даними забезпечили цим пристроям високий споживчий попит.


Вентилятори в корпусі

звукоізоляційної конструкції знайшли широке застосування при обладнанні систем припливно-витяжної вентиляції: торговельних підприємств; виробничих приміщень і торгових залів об'єктів громадського харчування; адміністративних будівель і навчальних закладів; складських господарств і сільгосппідприємств.


Відцентрові вентилятори

широко затребувані для організації вентиляції приміщень промислових об'єктів, житлових і адміністративних будівель; для охолодження машин, механізмів і технологічного обладнання; для видалення пилу і повітря з домішками твердих частинок і т.д. Пристрої привабливі завдяки високим можливостям при добрій ціні.

Види побутових вентиляторів

За типом робочого механізму:

 • Осьовий. Найпоширеніша модель, подача повітря проводиться обертовими лопатями, які закріплені на осі і встановлені на підставці. Напрямок повітряного потоку - горизонтальне.
 • Безлопастний. Дія заснована на роботі вбудованої в корпус турбіни, яка нагнітає повітря і випускає його через овальну або круглу рамку потужним безперервним потоком. Такі моделі відрізняються: високим рівнем безпеки через відсутність лопатей, незвичайним дизайном і естетичністю.
 • Радіальний. Робота цих пристроїв заснована на відцентрової сили, тому їх часто називають відцентрові. Мають вигляд равлика, в центрі якого розташоване робоче колесо з вигнутими лопастями.

За типом установки

 • Підлогові "віяла". Встановлюються на підлозі, характеризуються масштабної зоною обдування - для просторої вітальні, спальні і навіть офісного приміщення.
 • Настільні вентилятори. Мають невеликі габарити, компактно розташовуються на столі. Відрізняються невеликим охопленням обдування, наприклад, робочого місця.

Як правильно вибрати вентилятор?

При покупці вентилятора крім ціни також варто звертати увагу на такі його характеристики, як:

 • Потужність і продуктивність: від 2,5 (для настільних моделей) до 60 Вт (для підлогових).
 • Рівень шуму: в межах від 20 до 70 дБ.
 • Управління: електронне, механічне, сенсорне, за допомогою пульта дистанційного керування.
 • Додаткові функції: таймер, підсвічування, дисплей, що відображає температуру, можливість нахилу, поворотний механізм, іонізація, ароматизація.
 • Кількість режимів роботи.

Купуючи вентилятор для будинку варто приділити увагу не тільки основним параметрам, а й деяким додатковим функціям. Наприклад, управління з пульта, наявність дисплея з підсвічуванням, або ж наявність датчика вологості. Якщо ретельніше пошукати вентилятори у Львові, то можна знайти моделі з таймером - можна ставити його на ніч і не боятися простуди, протягу і т.д. Крім того, дуже часто в різних моделях зустрічаються досить цікаві рішення, що спрощують користування приладом.

Чого кожен покупець чекає від купленого вентилятора?

По-перше, звичайно, високої продуктивності - довгої і ефективної роботи. Природно, важлива і надійність - хочеться зробити покупку один раз і надовго, не переплачуючи при цьому в ціні. Багато звертають увагу на споживання енергії і економічність, а також на розмір, адже вентилятори, які не займають багато місця, набагато зручніше.

Переваги покупки вентилятора в інтернет-магазині Євроклімат Львів

 • Широкий перелік моделей.
 • Демократичні ціни на настільні і підлогові моделі.
 • Допомога консультанта при виборі відповідної моделі.
 • Можливість оформити покупку в кредит, а також розрахуватися кредитною карткою.
 • Можлива розширена гарантія.
 • Регулярно проводяться акції та спеціальні пропозиції.
 • Доставка зі Львова по Україні.